טכנולוגיית Bluetooth - הטכנולוגיה העדכנית ביותר במערכות כניסה ובקרה.
אפשרות למצב ראיית לילה על ידי מצלמת HD.
​קורא כרטיסי RFID חכם.
שיחות לטלפון נייד וטאבלט - האינטרקום שמאפשר לתקשר עם טלפון נייד או טאבלט, על גבי הרשת המקומית באמצעות Wi-Fi או דרך נתונים סלולריים.
מאפשר לשלוח תמונות של המבקר על ידי המצלמה תוך כדי השיחה.
תמיכה בפרוטוקל SIP ללא התחברות לשרת.
מסך מגע הכולל מקלדת ואת כל הפונקציות המתווספות לאינטרקום.
​האינטרקום יכול אף לשדר אזעקה שקטה למספר טלפון מוגדר מראש, וזאת במקרה של איום.להורדת מפרט טכני לחצו כאן
ציוד נלווה אקססוריז - לצפייה והורדה לחצו כאן
אינטרקום Helios IP Verso הינו אינטרקום אבטחה אשר הודות למודולאריות שלו, ניתן להשתמש בו בכל מקום שבו צריך לבחור פונקציה ספציפית ושימוש ייחודי. לדוגמא, ניתן לבחור מצלמת HD עם אור אינפרא אדום וראיית לילה או קורא כרטיסי RFID חכם. מעבר לאפשרות ההטמעה הפשוטה של  IP Verso כחלק ממערכות -מצלמה ושו"ב, הודות לאפשרות לתכנת תרחישים (Scripts), המערכת כולה יכולה לשמש כרכיב אבטחה על מנת להגן על הבניין.

דגשי מוצר:
אפשרות למצב ראיית לילה על ידי מצלמת HD (אופציה) עם תמיכה מלאה באור אינפרא אדום, אשר הינו סמוי מראייה בעין בלתי מזויינת. פורץ לא מודע לכך שהוא מצולם, אפילו בשעות הלילה. הודות לתכנות התרחישים, IP Verso יכול אף לשדר אזעקה שקטה למספר טלפון מוגדר מראש, וזאת במקרה של איום.
בנוסף אינטרקום Helios IP Verso בעל שרידות גבוהה, עובד בצורה מושלמת בתנאי סביבה  ממינוס 40 מעלות ועד לפלוס 60 מעלות צלזיוס, ועמיד לשינויים פתאומיים במזג האוויר. התקשורת בין יחידות האינטרקום ורשת ה-LAN  מאובטחת תוך שימוש בפרוטוקול 802.1x, והודות למערכת הפעלה סגורה, האינטרקום עמיד בפני התקפות של האקרים.
החופש בבחירת הפונקציות, רמת הביטחון והעמידות הינם אבני הבניין העיקריות כמענה לדרישת לקוחות. כשמביאים בחשבון את העובדה ש- IP Verso מצטיין גם בעיצוב היוקרתי שלו, יש ביכולתנו לומר בביטחון כי לא ניתן למצוא אף מוצר דומה בשוק מערכות אינטרקום IP.

סיפורי לקוח:
אינטרקום אבטחה מסדרת Helios IP Verso מותקן בכל הדלתות.
הוא מספק בקרת כניסה ותקשורת דו כיוונית בין המבקרים ועובדי הבניין. בעזרת רשת ה-LAN, יחידות האינטרקום מתחברות למערכת המצלמות אליה הן משדרות וידאו HD. בנוסף לכך, קורא כרטיסי RFID משמש לבקרת כניסה. את הקורא ניתן לחבר בקלות למערכת בקרת כניסה מרכזית בעזרת ממשק Wiegand.

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י