אינטרקום זה תומך בפרוטוקול SIP ומחובר לרשת IP
אפשרות לתפעל את הדלת מסניפים מרוחקים דרך האינטרנט.
מתאים למשרדים, בתי ספר ומוסדות ציבוריים.
יכולת קריאה ישירות למחשב השולחני או לנייד.
יש אפשרות לתפעל את האינטרקום בדלת מסניפים מרוחקים דרך האינטרנט.
להורדת מפרט טכני לחצו כאן
ציוד נלווה אקססוריז - לצפייה והורדה לחצו כאן
אינטרקום IP Vario משלב באופן מושלם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר יחד עם עיצוב ייחודי. זוהי מערכת תקשורת דינמית שתומכת הן בהעברת שמע והן בהעברת ווידאו. 
כל זה בסביבת מבוססת IP ובאמצעות פרוטוקול SIP.

דגשי מוצר:
אינטרקום IP Vario הינו מוצר אידיאלי לכל סביבות אינטרקום דלת אפשריות. ניתן להשתמש בו בבית או במשרד. הודות לאביזרים הנלווים הרבים, כגון מסך תצוגה, קורא כרטיסים, מערכת נוכחות, ולוח מקשים, הוא מציע מגוון רחב של שימושים. מערכת האינטרקום כולה ולחצני הבקרה במסך התצוגה ניתנים להתאמה לכול צורך ושימוש בקלות. ניתן לנהל את היחידה ולשנות את כול ההגדרות והלחצנים דרך חיבור אינטרנט מרחוק. מציע שילובים רבים כך שניתן לבחור את התצורה הנדרשת באופן מדויק ובהתאם לצורך. אינטרקום IP Vario תומך בפרוטוקול SIP ומחובר לרשת IP. 

ניתן לפתוח את הדלת או לבדוק מצב הדלת מטלפון IP שולחני או מהנייד הסלולרי. יש אפשרות לתפעל את האינטרקום בדלת מסניפים מרוחקים דרך האינטרנט.
ניהול מרכזי - Helios IP Manager הינו כלי חדש לניהול מרוחק של מספר יחידות IP Vario המחוברות דרך רשת IP. בעזרת הממשק האטרקטיבי והידידותי למשתמש אין צורך לדאוג לתצורת האינטרקום, מעתה והלאה, זה יהיה פשוט יותר וקל בהרבה. 

סיפורי לקוח:
מרכזיה וירטואלית - חברה מסדר גודל בינוני עם בניין משלה וכניסה ושער למחסני אספקה, עובר לפתרון המבוסס על מרכזייה וירטואלית. בעזרת יחידות אינטרקום Helios IP, ניתן לחבר את הכניסה והשער לרשת הטלפוניה של החברה. הפתרון מאפשר לקבל שיחות מהכניסות ישירות לטלפון קווי או נייד גם כאשר אין אף אחד במשרד. המשמעות היא שמבקרים יחייגו למרכזנית במהלך היום, ולשומר הבניין מחוץ לשעות העבודה. הפתרון, באופן טבעי כולל לא רק העברת ווידאו, אלא גם שליטה על הדלתות, המעברים והתאורה. יחידות האינטרקום מציעות גם אפשרות להקלטה שידור המצלמות של יחידות האינטרקום. כול זאת, בחיבור למרכזיה הווירטואלית, וללא צורך בשום תשתית נוספת.

דוגמא להתקנה במוסד חינוכי - בית הספר הבריטי בפראג הוא בית ספר בריטי מוכר ומבוסס היטב עם כמעט 900 תלמידים ומטה של 200 עובדים. בהעדר מערכת תקשורת מרכזית במקום שימוש לא נכון בתשתית הקיימת הוביל לחוסר יעילות. נדרשה מערכת לשיפור התקשורת בתוך סביבת בית ספר ולשיפור הביטחון של התלמידים.

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י