מאפשר לחייג עד שלושה מספרים ברצף וגם פתיחת דלתות או שערים באמצעות קוד.
התקנה קלה ופשוטה.
תחליף לאינטרקום האנלוגי.
לחצנים עם תאורה אחורית.
תמיכה בפרוטוקל SIP ללא התחברות לשרת.
מתאים לקמפוסים, מחסנים לוגיסטיים, משרדים ומבנים ציבוריים.​


להורדת מפרט טכני לחצו כאן
ציוד נלווה אקססוריז - לצפייה והורדה לחצו כאן
​אינטרקום Helios IP Uni הינו פתרון אידיאלי לאינטרקום דלת בסביבה פנימית וחיצונית רגילה, לדוגמה בכניסה לבניין משרדים או לבית פרטי. 
העיצוב המוקפד מאפשר התקנה פשוטה הן על קיר והן על גבס, שקועה או חיצונית.

דגשי מוצר:
השימוש בטכנולוגיית IP ובפרוטוקול SIP נותן לאינטרקום מגוון רחב של אפשרויות התחברות למערכות טלפוניה. התפעול והתצורה הופכים לפשוטים בזכות ממשק WEB ברור או תוכנת ניהול המאפשרת לנהל מספר רב של יחידות אינטרקום בהתקנות נרחבות. אינטרקום IP מהווה פתרון לבקרת כניסה לבניין, משרד או מתחם. 
הפשטות שבהתקנה ובתפעול, המחיר התחרותי ולא פחות חשוב האפשרויות למתן פתרון אבטחה לדיירים ולנכסים של הבניין יהוו הפתעה נעימה מאוד.
אינטרקום IP Uni מהווה פתרון אידיאלי למשרד שממוקם בניין קטן של שתי קומות, למשל באמצעות רשת LAN, המכשיר יכול להיות מחובר למרכזיית SIP המקומית או ישירות לטלפונים ה-IP בדלפק הקבלה בקומות נפרדות. אינטרקום Helios IP Uni  מאפשר לחיוג עד שלושה מספרים ברצף וגם פתיחת דלתות או שערים באמצעות קוד.
  
סיפורי לקוח:

דוגמה להתקנת אינטרקום Helios IP Uni בחברת PKP Energetyka
חברת PKP Energetyka, שהינה חלק מחברת PKP Holding, היא המפיץ הכי גדול של חשמל ודלק בפולין.
לחברה יש רשת של תחנות דלק בתדלוק עצמי, אשר מסיבות בטיחות מחייבות התקנה של יחידות אינטרקום עם תפעול מרוחק. החברה שמה דגש על בטיחות ותפעול חלק ולכן אחת מדרישותיה הייתה תקשורת VoIP ליחידות האינטרקום.

 

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י