אינטרקום IP דגם ​​LTE Verso​​​

משלב עלויות התקנה מינימליות עם סט תכונות מלא. הודות לשימוש בטכנולוגיית LTE, אין צורך בכבלים מלבד כבל חשמל כדי להנות מכל הפונקציונליות, כמו למשל תקשורת וידאו.

ליחידה הראשית, הכוללת מצלמת HD, ניתן לצרף מודולים לתמיכה ב-RFID, בלוטות' או קורא ביומטרי.

פתרון אידיאלי בלי צורך בהכנה מראש, זאת הודות לחיבור LTE שאינו תלוי בחיווט וביחידות מענה קיימים. ביחד עם שירות Mobile Video האינטרקום מציע מגוון רחב של מאפיינים, כגון שיחות וידאו למכשירים ניידים וליחידות מענה של 2N, בדיוק כמו אינטרקום חוטי.

הגדרת תצורה מאובטחת דרך הענן, לאחר חיבור LTE Verso לרשת ה-LTE, ניתן להשתמש בשירות Mobile Video להגדרת כל המאפיינים מכל מקום בעולם באמצעות חיבור VPN מאובטח.

14 המודולים קיימים לבחירה, LTE Verso משתמש ב-BUS סטנדרטי ולכן ניתן לחברו לכל אחד מהמודולים הנוספים, למשל RFID, בלוטות' או קורא ביומטרי. כל שעליכם הוא לבחור במודול הטכנולוגי המתאים לכם ביותר.
עלות התקנה מינימלית
אינטרקום IP דגם ​​LTE Verso​​​ אינו זקוק לכבלים, ולכן הוא פתרון אידיאלי בבניינים ישנים שבהם התקנת כבלים נוספים אינה כלכלית.

מודולריות
המודולריות של אינטרקום IP זה מאפשרת לכם להגדיר אותו לפי דרישותיכם. בחרו את המודול הספציפי, את האביזרים ואת הפונקציות הניתנות להגדרה.

הרשאות ניידות בחינם
בניגוד למתחרים, המערכת מציעה הרשאות ניידות בחינם. המשמעות היא שאין צורך לשלם 6-10 דולר לכל הרשאה. פשוט התקינו את היישום והתחילו להשתמש בו ללא תשלומים נוספים!

שיחות לטלפון נייד ולמחשב
אינטרקום IP דגם ​​LTE Verso​​​ יאפשר לכם גם להתקשר לטלפון נייד או למחשב על גבי הרשת המקומית באמצעות אינטרנט אלחוטי או נתונים סלולריים.
 
מצלמה עם ראיית לילה
תוכלו לראות מי עומד מול הדלת שלכם, אפילו בחושך מוחלט. יתר על כן, המצלמה נסתרת מן העין. לפולש לא יהיה מושג שמשגיחים עליו.

תמיכה ב-SIP ללא צורך בשרת
תמיכה בפרוטוקול SIP מקלה על חיבור האינטרקום לטלפוני IP ול-PBX של יצרנים אחרים, ללא צורך בחיבור לשרת.

תמונה לאימייל
אינטרקום IP דגם ​​LTE Verso​​​ מאפשר לשלוח באימייל תמונות של המבקר שצולמו במצלמה בזמן השיחה.

בקרת גישה
השיגו רמת אבטחה גבוהה יותר לכל מי שנמצא במקום. עם אינטרקום IP דגם ​​LTE Verso​​​ ניתן בקלות למנוע כניסת אנשים בלתי מורשים.

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י