מסך מגע בגודל 7 אינץ' עם מצב חסכון בחשמל
מחווה סטטוס LED עם מספר צבעים
קליטה של תמונה באיכות HD מההתקנה בדלת
תקשורת דו כיוונית עם יחידות אחרות ברשת
הצגה של שיחות שלא נענו
אפשרות הגדרת "לא להפריע" ("DND")
מוזן מ-PoE או ספק כוח חיצוני
שליטה והתקנה פשוטות
להורדת מפרט טכני לחצו כאן
ציוד נלווה אקססוריז - לצפייה והורדה לחצו כאן
פתרון תקשורת יוקרתי לדלתות​​  - יחד עם סדרת האינטרקומים Helios IP פאנל המגע הפנימי Indoor Touch מהווה מערכת תקשורת מקצועית ואלגנטית לדלתות. Indoor Touch הינה בעלת שליטה אינטואיטיבית – ניתן לדעת מי עומד בפתח על ידי מבט על המסך.
באותה קלות ניתן להציג שיחות שלא נענו, וכאשר תרצה "לנוח" כל מה שתצטרך הוא להגדיר את המערכת למצב "לא להפריע". באמצעות שימוש בכפתורים על מסך המגע ניתן לא רק להתחיל שיחה עם האורח או השכן שלך, אלא גם לפתוח את הדלת ובנוסף להדליק את האורות בפרוזדור או באולם הכניסה.

​דגשי מוצר:
באמצעות שימוש במערכת התקשורת הרב שימושית Indoor Touch ניתן לצפות בוידאו מהמצלמה המובנית בתוך האינטרקום ולראות באופן שוטף את מה שמתרחש מחוץ לבניין שלך. בנוסף, היא גם מאפשרת לך לקבל שיחות ממקומות שונים בדירתך. מערכת התקשורת הרב שימושית Indoor Touch, המגיעה עם מערכת הפעלה Android, מספקת תקשורת אודיו ווידאו עם אינטרקום Helios IP דרך פרוטוקול SIP 2.0. היא מיועדת לשימוש פנימי, היכן שהיא מותקנת בקלות על קיר החדר. המערכת מציעה שליטה פשוטה ואינטואיטיבית באמצעות מסך מגע בגודל 7 אינץ' עם רזולוציה ומצב חסכון בחשמל. מיקרופון ורמקול מובנים עבור תקשורת יעילה למבקרים  ומחווה סטטוס LED במגוון צבעים המגיעים כסטנדרט עם המערכת. אם הינך מעניין בעיצוב מודרני והרעיון של השקעה בפריט אלגנטי קורץ לך, פאנל Indoor Touch המגיע בגרסה אלגנטית של לבן או שחור הינו בדיוק עבורך. תוכל להעריך לא רק את התכונות הפונקציונליות, אלא גם את השילוב של עיצוב יוקרתי ואיכות בניה גבוהה אשר תספק לחדר שלך מראה מסוגנן.

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י