פתרונות בקרת כניסה מלאה מבוססות תשתית IP.

בבניינים גדולים כמו משרדים, בתי חולים, מלונות, מפעלים ומתחמים גדולים אחרים, חשוב לקבל מבט כולל על כל מי שנכנס.

פתרון בקרת הכניסה של 2N מאפשר לשפר במידה רבה את האבטחה במקומות חשופים כאלה.
ניתן פשוט למנוע גישה של אנשים בלתי מורשים או לאפשר להם גישה רק לאזורים מסויימים.

יתרונות פתרון בקרת הכניסה:
כניסה לבניין באמצעות כרטיס RFID או טלפון נייד.
מדרגיות המאפשרת מספר בלתי מוגבל של מכשירים.

ניהול מרחוק של המכשירים.


באמצעות מערכות בקרת הכניסה והאינטרקומים של 2N תוכלו לאבטח את הגישה לכל מתחם בנוי לרבות תיעוד נוכחות של עובדים באתר, ובאמצעות חיבור למערכת מצלמות ישנה אפשרות להשתמש בנתוני הגישה כדי למצוא משבצת זמן בתיעוד המצולם.

הגישה לבניין מתאפשרת לא רק באמצעות כרטיס גישה RFID, אלא גם באמצעות טלפון נייד עם טכנולוגיית Bluetooth. יישום 2N® Mobile Key הופך את הטלפון החכם לכרטיס גישה שתמיד נמצא זמין.

יתרונות נוספים של בקרת הכניסה שלנו כוללים שימוש בטכנולוגיית IP. הודות לכך, הפתרונות שלנו לא רק קלים להתקנה אלא גם מדרגיים. ללא הגבלה למספר מצומצם של יחידות בהתקנה אחת, עם אפשרות הרחבת המערכת בכל זמן בעתיד. בנוסף תוכלו לנהל בצובר את כל היחידות באמצעות היישום 2N® Access Commander

קורא טביעות אצבע ACCESS UNIT

יחידת בקרת גישה מבוססת IP המצויידת בקורא טביעות אצבע. הודות לחיישן האופטי שלה, היא מעניקה אבטחה מרבית, מהימנות גבוהה ותגובה מהירה לקריאת טביעת אצבע. היא יכולה לפעול בפנים או בחוץ, בכל מזג אוויר.
- טכנולוגיה אופטית אמינה.
- עיצוב חדשני ופונקציונלי.
- איתור טביעות אצבע מזוייפות.

לפרטים לחצו

בקר כניסה ACCESS UNIT BLUETOOTH

An IP access control unit that lets users open a door using Bluetooth technology (BLE) and a smartphone or tablet. All you need is the 2N® Mobile Key installed on your mobile device. The 2N® Access Unit Bluetooth also supports two-factor user identification and is designed for locations with high-security levels.
  
לפרטים לחצו

יישומים למערכות בקרת כניסה - 2N Access Commander

יישום קל ונוח לתפעול ואינו דורש נסיון קודם בתפעול תוכנות לבקרות כניסה. התקנה פשוטה ומהירה ודורשת ידע בסיסי ב IT. מרגע ההפעלה תוך 10 דקות היישום עובד באופן מלא ומתחיל לספק נתונים.
היישום מאפשר ניהול מרכזי למספר מערכות אינטרקום ובקרי כניסה. שליטה מוחלטת על המערכות וקבלת דיווחים בזמן אמת על הנכנסים והיוצאים משטח הביניין.

  

לפרטים לחצו

אינטרקום IP מדגם Helios IP Verso

אינטרקום אבטחה והודות למודולאריות שלו, ניתן להשתמש בו בכל מקום שבו צריך לבחור פונקציה ספציפית ושימוש ייחודי, לדוגמא, ניתן לבחור מצלמת HD עם אור אינפרא אדום וראיית לילה או בקורא כרטיסי RFID חכם. 
מעבר לאפשרות ההטמעה הפשוטה של  Helios IP Verso כחלק ממערכות - מצלמה ושו"ב, הודות לאפשרות לתכנת תרחישים (Scripts), המערכת כולה יכולה לשמש כרכיב אבטחה על מנת להגן על הבניין.
לפרטים לחצו

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ושילחו אלינו

שם מלא
Email
נייד
שלח/י

אינטרקום IP מדגם Helios IP Force

המכשיר מיועד לעבודת אבטחת התקשורת בתנאים התובעניים ביותר ובתנאי אקלים קשים. הודות לעיצוב החזק שלו, המכשיר עמיד בפני נזקים מכניים. המכשיר מקנה ההגנה מרבית האפשרית ( לפי תקן  IP69) ובהתאם לתקן IPX. 
ניטור בבניינים מתאפשר באמצעות התקן דרך מצלמה משולבת, אשר יכולה לצלם תמונות בזווית של עד 120 מעלות (הפועלת גם בלילה) בצורה יעילה במטרה ללכידת דמויות של אנשים אשר עומדים מול האינטרקום. 
לפרטים לחצו

אינטרקום IP מדגם Helios IP Vario

אינטרקום IP המיועד לדלתות ומשלב באופן מושלם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר יחד עם עיצוב ייחודי. 
זוהי מערכת תקשורת דינמית שתומכת הן בהעברת שמע והן בהעברת ווידאו, וכל זה בסביבת מבוססת IP ובאמצעות פרוטוקול SIP. 
אינטרקום Helios IP Vario הינו מוצר אידיאלי לכל סביבות אינטרקום דלת אפשריות. 
שימושי ביותר בבית או במשרד הודות לאביזרים הנלווים הרבים, כגון מסך תצוגה, קורא כרטיסים, מערכת נוכחות ולוח מקשים. 
לפרטים לחצו